Kontroléry

Kontrolér je srdcem osvětlovacího systému, moduly uniLIGHT poskytují dostatek výkonu pro nejvýkonnější osvětlení na trhu. Nový koncept řídicích modulů umožňuje snadné programování přímo na zařízení nebo po USB programovacím adaptéru.

Hlavní linií modulů uniLIGHT jsou výrobky řady BLACK. Jednotky s 1 až 4 výstupy jsou vybaveny maximem technických prvků, softwarových možností a podávají nejvyšší výkon. Základním kamenem systému uniLIGHT je výkonný a dobře vybavený modul BLACK.4. Hlavní produktovou řadu doplňují jednotky řady ECONOMY s nižším výkonem a cenou. Řídicí moduly jsou vybaveny funkcí PLUS, díky níž je možné řídit více kontrolérů principem sběrnice. Tato funkce je vhodná zejména pro velké modely a snižuje pracnost přípravy elektroinstalace. Základní funkce lze nastavit programovacím tlačítkem přímo na modulu, pokročilé funkce pak programovacím USB adaptérem přes počítač.

Články

Jak na osvětlení RC modelů

Jak na osvětlení RC modelů

Dobře připravené osvětlení podtrhne vzhled špičkové makety a udělá dojem i na zdánlivě obyčejném modelu. Jak osvětlení vybrat, se dozvíte v našem článku.