A30-10 XL-LN V4 kv900
A30-10 XL-LN V4 kv900
Motor s prodlouženou přírubou pro větroně do 3,2 kg, pro 3-4S LiPo Více
Kód produktu: 10109255 Doprava a platba
Motor s prodlouženou přírubou pro větroně do 3,2 kg, pro 3-4S LiPo Více
Kód produktu: 10109255 Doprava a platba
A30-10 XL-LN V4 kv900
Popis výrobku a vlastnosti
Motory řady A30-LN byly vyvinuty speciálně pro úzké trupy větroňů. Protože je trup už několik centimetrů za motorovou přepážkou širší, lze v něm použít i oběžku s velkým točivým momentem a vrtulí napřímo. Díky vysoké účinnosti a vestavěnému ventilátoru zůstane motor i v úzkém a ve špatně větraném trupu dlouho chladný.
Tento moderní motor s hmotností pouhých 190 g se hodí pro modely větroňů do hmotnosti 3,2 kg. Bez problémů se dá použít také pro sportovní motorové modely s úzkým nosem do hmotnosti cca 1,8 kg.
Obsah dodávky
1x A30-10 XL-LN V4 kv900
Doporučení k pohonu
| A30-10 XL-LN V4 kv900 | ||
|---|---|---|
| Artikel-Nr.: 10109255 | ||
| Vrtule | ACC 12x6,5 | Xoar 14x7 |
| LiPo | 4S | 3S |
| Napětí [V] | 15,0 | 11,1 |
| Proud [A] | 52 | 63 |
| Výkon [W] | 809 | 772 |
| Otáčky | 11660 | 7626 |
| Regulátor [A] | 55-80 | 60-80 |
| Časování [°] | 20-25 | 20-25 |
| Výrobní řada | A30 LN "Long Nose" |
|---|---|
| Výkon (W, max. 15 s) | 650 |
| Proud na prázdno při 8,4 V | 1,9 A |
| Vnitřní odpor | 0,024 Ohm |
| Otáčky na volt | 900 |
| Počet pólů | 14 |
| Počet závitů | 10 |
| Doporučený regulátor | 55 - 80 A |
| Doporučené časování | 20° - 25° |
| Spínací frekvence | 8 kHz |
| Vnější průměr motoru | 37,2 mm |
| Délka [mm] | 55 mm |
| Průměr hřídele [mm] | 5 mm |
| Montáž vrtule | Trámec pro sklopnou vrtuli |
| Hmotnost [g] | 190 g |
| Výrobní řada | A30 LN "Long Nose" |
|---|---|
| Výkon (W, max. 15 s) | 650 |
| Proud na prázdno při 8,4 V | 1,9 A |
| Vnitřní odpor | 0,024 Ohm |
| Otáčky na volt | 900 |
| Počet pólů | 14 |
| Počet závitů | 10 |
| Doporučený regulátor | 55 - 80 A |
| Doporučené časování | 20° - 25° |
| Spínací frekvence | 8 kHz |
| Vnější průměr motoru | 37,2 mm |
| Délka [mm] | 55 mm |
| Průměr hřídele [mm] | 5 mm |
| Montáž vrtule | Trámec pro sklopnou vrtuli |
| Hmotnost [g] | 190 g |














