A30-12 L-LN V4 kv1000
A30-12 L-LN V4 kv1000
Motor s prodlouženou přírubou pro větroně do 2,5 kg, pro 3S LiPo Více
Kód produktu: 10109252 Doprava a platba
Motor s prodlouženou přírubou pro větroně do 2,5 kg, pro 3S LiPo Více
Kód produktu: 10109252 Doprava a platba
A30-12 L-LN V4 kv1000
Popis výrobku a vlastnosti
Motory řady A30-LN byly vyvinuty speciálně pro úzké trupy větroňů. Protože je trup už několik centimetrů za motorovou přepážkou širší, lze v něm použít i oběžku s velkým točivým momentem a vrtulí napřímo. Díky vysoké účinnosti a vestavěnému ventilátoru zůstane motor i v úzkém a ve špatně větraném trupu dlouho chladný.
Tento moderní motor s hmotností pouhých 159 g se hodí pro modely větroňů do hmotnosti 2,5 kg. Bez problémů se dá použít také pro sportovní motorové modely s úzkým nosem do hmotnosti cca 1,4 kg.
Obsah dodávky
1x A30-12 L-LN V4 kv1000.
Doporučení k pohonu
| A30-12 L-LN V4 kv1000 | ||
|---|---|---|
| Artikel-Nr.: 10109252 | ||
| Vrtule | APC 12x6 | ACC 12x8 |
| LiPo | 3S | 3S |
| Napětí [V] | 11,1 | 11,1 |
| Proud [A] | 47 | 49 |
| Výkon [W] | 523 | 559 |
| Otáčky | 8869 | 8830 |
| Regulátor [A] | 55-70 | 60-70 |
| Časování [°] | 20-25 | 20-25 |
| Výrobní řada | A30 LN "Long Nose" |
|---|---|
| Výkon (W, max. 15 s) | 500 |
| Proud na prázdno při 8,4 V | 1,8 A |
| Vnitřní odpor | 0,03 Ohm |
| Otáčky na volt | 1000 |
| Počet pólů | 14 |
| Doporučený regulátor | 55 - 70 A |
| Doporučené časování | 20° - 25° |
| Spínací frekvence | 8 kHz |
| Vnější průměr motoru | 37,2 mm |
| Délka [mm] | 49 mm |
| Průměr hřídele [mm] | 5 mm |
| Montáž vrtule | Trámec pro sklopnou vrtuli |
| Hmotnost [g] | 159 g |
| Výrobní řada | A30 LN "Long Nose" |
|---|---|
| Výkon (W, max. 15 s) | 500 |
| Proud na prázdno při 8,4 V | 1,8 A |
| Vnitřní odpor | 0,03 Ohm |
| Otáčky na volt | 1000 |
| Počet pólů | 14 |
| Doporučený regulátor | 55 - 70 A |
| Doporučené časování | 20° - 25° |
| Spínací frekvence | 8 kHz |
| Vnější průměr motoru | 37,2 mm |
| Délka [mm] | 49 mm |
| Průměr hřídele [mm] | 5 mm |
| Montáž vrtule | Trámec pro sklopnou vrtuli |
| Hmotnost [g] | 159 g |















