A30-12 XL-LN V4 kv700
A30-12 XL-LN V4 kv700
Motor s prodlouženou přírubou pro větroně do 3,2 kg, pro 4S LiPo Více
Kód produktu: 10109256 Doprava a platba
Motor s prodlouženou přírubou pro větroně do 3,2 kg, pro 4S LiPo Více
Kód produktu: 10109256 Doprava a platba
A30-12 XL-LN V4 kv700
Popis výrobku a vlastnosti
Motory řady A30-LN byly vyvinuty speciálně pro úzké trupy větroňů. Protože je trup už několik centimetrů za motorovou přepážkou širší, lze v něm použít i oběžku s velkým točivým momentem a vrtulí napřímo. Díky vysoké účinnosti a vestavěnému ventilátoru zůstane motor i v úzkém a ve špatně větraném trupu dlouho chladný.
Tento moderní motor s hmotností pouhých 190 g se hodí pro modely větroňů do hmotnosti 3,2 kg. Bez problémů se dá použít také pro sportovní motorové modely s úzkým nosem do hmotnosti cca 1,8 kg.
Obsah dodávky
1x A30-12 XL-LN V4 kv700
Doporučení k pohonu
| A30-12 XL-LN V4 kv700 | ||
|---|---|---|
| Artikel-Nr.: 10109256 | ||
| Vrtule | Xoar 14x7 | ACC 12x10 |
| LiPo | 4S | 4S |
| Napětí [V] | 14,8 | 14,8 |
| Proud [A] | 65 | 58 |
| Výkon [W] | 962 | 858 |
| Otáčky | 8571 | 8864 |
| Regulátor [A] | 70-80 | 70-80 |
| Časování [°] | 20-25 | 20-25 |
| Výrobní řada | A30 LN "Long Nose" |
|---|---|
| Výkon (W, max. 15 s) | 650 |
| Proud na prázdno při 8,4 V | 1,5 A |
| Vnitřní odpor | 0,034 Ohm |
| Otáčky na volt | 700 |
| Počet pólů | 14 |
| Počet závitů | 12 |
| Doporučený regulátor | 70 - 80 A |
| Doporučené časování | 20° - 25° |
| Spínací frekvence | 8 kHz |
| Vnější průměr motoru | 37,2 mm |
| Délka [mm] | 55 mm |
| Průměr hřídele [mm] | 5 mm |
| Montáž vrtule | Trámec pro sklopnou vrtuli |
| Hmotnost [g] | 190 g |
| Výrobní řada | A30 LN "Long Nose" |
|---|---|
| Výkon (W, max. 15 s) | 650 |
| Proud na prázdno při 8,4 V | 1,5 A |
| Vnitřní odpor | 0,034 Ohm |
| Otáčky na volt | 700 |
| Počet pólů | 14 |
| Počet závitů | 12 |
| Doporučený regulátor | 70 - 80 A |
| Doporučené časování | 20° - 25° |
| Spínací frekvence | 8 kHz |
| Vnější průměr motoru | 37,2 mm |
| Délka [mm] | 55 mm |
| Průměr hřídele [mm] | 5 mm |
| Montáž vrtule | Trámec pro sklopnou vrtuli |
| Hmotnost [g] | 190 g |








