A20-12 XL-LN EVO kv1039
A20-12 XL-LN EVO kv1039
Motor s prodlouženou přírubou pro větroně do 1,5 kg, pro 3S LiPo Více
Kód produktu: 10109151 Doprava a platba
Motor s prodlouženou přírubou pro větroně do 1,5 kg, pro 3S LiPo Více
Kód produktu: 10109151 Doprava a platba
A20-12 XL-LN EVO kv1039
Popis výrobku a vlastnosti
Motory řady A20-LN byly vyvinuty speciálně pro úzké trupy větroňů. Protože je trup už několik centimetrů za motorovou přepážkou širší, lze v něm použít i oběžku s velkým točivým momentem a vrtulí napřímo. Díky vysoké účinnosti a vestavěnému ventilátoru zůstane motor i v úzkém a ve špatně větraném trupu dlouho chladný.
Tento moderní motor s hmotností pouhých 90 g se hodí pro modely větroňů do hmotnosti 1,5 kg. Bez problémů se dá použít také pro sportovní motorové modely s úzkým nosem do hmotnosti cca 1,0 kg.
Obsah dodávky
1x A20-12 XL-LN EVO kv1039.
Doporučení k pohonu
| A20-12 XL-LN EVO kv1039 | ||
|---|---|---|
| Artikel-Nr.: 10109151 | ||
| Vrtule | APC-E 10x5 | ACC 11x6 |
| LiPo | 3S | 3S |
| Napětí [V] | 11,1 | 11,1 |
| Proud [A] | 22 | 28 |
| Výkon [W] | 242 | 308 |
| Otáčky | 9350 | 8590 |
| Regulátor [A] | 30-40 | 30-40 |
| Časování [°] | 20-25 | 20-25 |
| Výrobní řada | A20 LN "Long Nose" |
|---|---|
| Výkon (W, max. 15 s) | 300 |
| Proud na prázdno při 8,4 V | 1,2 A |
| Vnitřní odpor | 0,075 Ohm |
| Otáčky na volt | 1039 |
| Počet pólů | 14 |
| Počet závitů | 12 |
| Doporučený regulátor | 30 - 40 A |
| Doporučené časování | 20° - 25° |
| Spínací frekvence | 8 kHz |
| Vnější průměr motoru | 27,8 mm |
| Délka [mm] | 51,6 mm |
| Průměr hřídele [mm] | 4 mm |
| Montáž vrtule | Trámec pro sklopnou vrtuli |
| Hmotnost [g] | 90 g |
| Výrobní řada | A20 LN "Long Nose" |
|---|---|
| Výkon (W, max. 15 s) | 300 |
| Proud na prázdno při 8,4 V | 1,2 A |
| Vnitřní odpor | 0,075 Ohm |
| Otáčky na volt | 1039 |
| Počet pólů | 14 |
| Počet závitů | 12 |
| Doporučený regulátor | 30 - 40 A |
| Doporučené časování | 20° - 25° |
| Spínací frekvence | 8 kHz |
| Vnější průměr motoru | 27,8 mm |
| Délka [mm] | 51,6 mm |
| Průměr hřídele [mm] | 4 mm |
| Montáž vrtule | Trámec pro sklopnou vrtuli |
| Hmotnost [g] | 90 g |

















