A20-22 L-LN EVO kv924
A20-22 L-LN EVO kv924
Motor s prodlouženou přírubou pro větroně do 1,0 kg, pro 3S LiPo Více
Kód produktu: 10109203 Doprava a platba
Motor s prodlouženou přírubou pro větroně do 1,0 kg, pro 3S LiPo Více
Kód produktu: 10109203 Doprava a platba
A20-22 L-LN EVO kv924
Popis výrobku a vlastnosti
Motory řady A20-LN byly vyvinuty speciálně pro úzké trupy větroňů. Protože je trup už několik centimetrů za motorovou přepážkou širší, lze v něm použít i oběžku s velkým točivým momentem a vrtulí napřímo. Díky vysoké účinnosti a vestavěnému ventilátoru zůstane motor i v úzkém a ve špatně větraném trupu dlouho chladný.
Tento moderní motor s hmotností pouhých 68 g se hodí pro modely větroňů do hmotnosti 1,0 kg. Bez problémů se dá použít také pro sportovní motorové modely s úzkým nosem do hmotnosti cca 600 g.
Obsah dodávky
1x A20-22 L-LN EVO kv924.
Doporučení k pohonu
| A20-22 L-LN EVO kv924 | ||
|---|---|---|
| Artikel-Nr.: 10109203 | ||
| Vrtule | APC-Sl 10x4,7 | ACC 11x6 |
| LiPo | 3S | 3S |
| Napětí [V] | 11,1 | 11,1 |
| Proud [A] | 15 | 17 |
| Výkon [W] | 165 | 187 |
| Otáčky | 7230 | 7200 |
| Regulátor [A] | 20-30 | 20-30 |
| Časování [°] | 20-25 | 20-25 |
| Výrobní řada | A20 LN "Long Nose" |
|---|---|
| Výkon (W, max. 15 s) | 200 |
| Proud na prázdno při 8,4 V | 0,75 |
| Vnitřní odpor | 0,109 Ohm |
| Otáčky na volt | 924 |
| Počet pólů | 14 |
| Počet závitů | 22 |
| Doporučený regulátor | 20 - 30 A |
| Doporučené časování | 20° - 25° |
| Spínací frekvence | 8 kHz |
| Vnější průměr motoru | 27,8 mm |
| Délka [mm] | 44,6 mm |
| Průměr hřídele [mm] | 4 mm |
| Montáž vrtule | Trámec pro sklopnou vrtuli |
| Hmotnost [g] | 68 g |
| Výrobní řada | A20 LN "Long Nose" |
|---|---|
| Výkon (W, max. 15 s) | 200 |
| Proud na prázdno při 8,4 V | 0,75 |
| Vnitřní odpor | 0,109 Ohm |
| Otáčky na volt | 924 |
| Počet pólů | 14 |
| Počet závitů | 22 |
| Doporučený regulátor | 20 - 30 A |
| Doporučené časování | 20° - 25° |
| Spínací frekvence | 8 kHz |
| Vnější průměr motoru | 27,8 mm |
| Délka [mm] | 44,6 mm |
| Průměr hřídele [mm] | 4 mm |
| Montáž vrtule | Trámec pro sklopnou vrtuli |
| Hmotnost [g] | 68 g |

















