A50-10L Turnado V3 kv530 - Glider
A50-10L Turnado V3 kv530 - Glider
4 - 6S elektromotor pro modely větroňů od 8 do 12 kg Více
Kód produktu: 97826733 Doprava a platba
5 319 Kč s DPH
Elektromotor A50-10L Turnado V3 kv530 - Glider
Popis:
Motor Turnado V3 Glider je součástí programu pro kluzáky s elektromotorem v přídi, známým jako FES (Front Electric Sustainer). Díky prodloužení hřídele s vestavěným opěrným ložiskem lze motor zastavět i do úzkého nosu větroně.
- hřídel lze snadno vysunout povolením tří šroubů M3 na zadní straně. Model lze ve velmi krátké době přeměnit zpět na kluzák. Elektrický let a aerovleky je tak možné libovolně střídat.
- založeno na osvědčeném motoru Hacker A50-Turnado
- hřídel o průměru 6 mm, pro použití obvyklých vrtulí a maketových kuželů
Elektromotor o hmotnosti pouhých 507 g se výborně hodí pro větroně o hmotnosti 8 až 12 kg.
Použití:
| A50-10L Turnado V3 kv530 - Glider |
|||
|---|---|---|---|
| Artikel-Nr.: 97826733 | |||
| Vrtule | RFM 12,5x10 | RFM 13x10 | RFM 16x10 |
| Hmotnost modelu [kg] | 11 | 12 | 8 |
| LiPo | 6S | 6S | 4S |
| Napětí [V] | 22,2 | 22,2 | 14,8 |
| Proud [A] | 70 | 85 | 80 |
| Výkon [W] | 1575 | 1912 | 1200 |
| Otáčky | 10299 | 10154 | 6595 |
| Regulátor [A] | 80-90 | 90-120 | 90-120 |
| Časování [°] | 15-20 | 15-20 | 15-20 |
Poznámka:
K motoru A50 Turnado není přiložen unašeč vrtule. Pohon je určen pro modely větroňů se sklopnou vrtulí, kde je na výběr z mnoha provedení vrtulových unašečů pro sklopné vrtule. Unašeč vrtule je nutné objednat zvlášť, neváhejte se na nás obrátit.
Obsah dodávky:
Motor A50-10L Turnado V3 kv530 - Glider
Parametry
| Výrobní řada | A50 Glider |
|---|---|
| Výkon (W, max. 15 s) | 4000 |
| Proud na prázdno při 8,4 V | 1,9 A |
| Vnitřní odpor | 0,015 Ohm |
| Otáčky na volt | 530 |
| Počet pólů | 10 |
| Počet závitů | 10 |
| Doporučený regulátor | 90 - 120 A |
| Doporučené časování | 15° - 20° |
| Spínací frekvence | 8 kHz |
| Vnější průměr motoru | 51,5 mm |
| Délka [mm] | 61 mm |
| Průměr hřídele [mm] | 6 mm |
| Montáž vrtule | Trámec pro sklopnou vrtuli |
| Hmotnost [g] | 507 g |
| Výrobní řada | A50 Glider |
|---|---|
| Výkon (W, max. 15 s) | 4000 |
| Proud na prázdno při 8,4 V | 1,9 A |
| Vnitřní odpor | 0,015 Ohm |
| Otáčky na volt | 530 |
| Počet pólů | 10 |
| Počet závitů | 10 |
| Doporučený regulátor | 90 - 120 A |
| Doporučené časování | 15° - 20° |
| Spínací frekvence | 8 kHz |
| Vnější průměr motoru | 51,5 mm |
| Délka [mm] | 61 mm |
| Průměr hřídele [mm] | 6 mm |
| Montáž vrtule | Trámec pro sklopnou vrtuli |
| Hmotnost [g] | 507 g |






