A50-14L Turnado V3 kv400 - Glider
A50-14L Turnado V3 kv400 - Glider
5-8S elektromotor pro modely větroňů do 16 kg Více
Kód produktu: 97826735 Doprava a platba
Elektromotor A50-14L Turnado V3 kv400 - Glider
Popis:
- hřídel lze snadno vysunout povolením tří šroubů M3 na zadní straně. Model lze ve velmi krátké době přeměnit zpět na kluzák. Elektrický let a aerovleky je tak možné libovolně střídat.
- založeno na osvědčeném motoru Hacker A50-Turnado
- hřídel o průměru 6 mm, pro použití obvyklých vrtulí a maketových kuželů
Použití:
Pohon pro větroně/FES:
- větroně do ~9kg: 5S LiPo, RFM 17x13, Master Mezon 120 lite (odběr za letu ~70 A)
- výborný jako pohon větroňů pro starty z vlastního podvozku s malou vrtulí
- větroně do ~14kg: 8S Lipo, RFM 13x10, Master Mezon 120 lite (odběr za letu ~65 - 70 A)
- větroně do ~16kg: 8S LiPo, RFM 14x10, Master Mezon 120 lite (odběr za letu ~75 - 80 A)
| A50-14L Turnado V3 kv400 - Glider |
|||
|---|---|---|---|
| Artikel-Nr.: 97826735 | |||
| Vrtule | RFM 17x13 | RFM 13x10 | RFM 14x10 |
| Hmotnost modelu [kg] | 9 | 14 | 16 |
| LiPo | 5S | 8S | 8S |
| Napětí [V] | 18,5 | 29,6 | 29,6 |
| Proud [A] | 70 | 70 | 80 |
| Výkon [W] | 1295 | 2072 | 2368 |
| Otáčky | 6097 | 10506 | 10242 |
| Regulátor [A] | 80-90 | 80-120 | 90-120 |
| Časování [°] | 15-20 | 15-20 | 15-20 |
Poznámka:
K motoru A50 Turnado není přiložen unašeč vrtule. Pohon je určen pro modely větroňů se sklopnou vrtulí, kde je na výběr z mnoha provedení vrtulových unašečů pro sklopné vrtule. Unašeč vrtule je nutné objednat zvlášť, neváhejte se na nás obrátit.
Obsah dodávky:
Motor A50-14L Turnado V3 kv400
| Výrobní řada | A50 Glider |
|---|---|
| Proud na prázdno při 8,4 V | 1,1 A |
| Vnitřní odpor | 0,026 Ohm |
| Otáčky na volt | 400 |
| Počet pólů | 10 |
| Počet závitů | 14 |
| Doporučený regulátor | 80 - 130 A |
| Doporučené časování | 15° - 20° |
| Spínací frekvence | 8 kHz |
| Vnější průměr motoru | 51,5 mm |
| Délka [mm] | 61 mm |
| Průměr hřídele [mm] | 6 mm |
| Montáž vrtule | Trámec pro sklopnou vrtuli |
| Hmotnost [g] | 445 g |
| Výrobní řada | A50 Glider |
|---|---|
| Proud na prázdno při 8,4 V | 1,1 A |
| Vnitřní odpor | 0,026 Ohm |
| Otáčky na volt | 400 |
| Počet pólů | 10 |
| Počet závitů | 14 |
| Doporučený regulátor | 80 - 130 A |
| Doporučené časování | 15° - 20° |
| Spínací frekvence | 8 kHz |
| Vnější průměr motoru | 51,5 mm |
| Délka [mm] | 61 mm |
| Průměr hřídele [mm] | 6 mm |
| Montáž vrtule | Trámec pro sklopnou vrtuli |
| Hmotnost [g] | 445 g |








