A05-13S kv3200
A05-13S kv3200
2S motor pro halové modely do 150 g viac
Kód produktu: 97130513 Doprava a platba
33,99 EUR s DPH
A05-13S kv3200
Popis výrobku a vlastnosti
Řada A05 je nejmenší z nabídky Hacker Motor. Tento malý a lehký špičkový motor s hmotností pouhých 7,5 g je určený pro modely do hmotnosti 150 g. Dvanáctipólový motor s obežným pláštěm se připájí přímo na regulátor, tím se dále ušetří hmotnost.
Výkonný pohon pro halové modely do hmotnosti 150 g.
Obsah dodávky
1x motor A05-13S kv3200, 2 O-kroužky
Doporučení k pohonu
| A05-13S kv3200 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Artikel-Nr.: 97130513 | ||||||
| Propeller | GWS 4x2,5 | GWS 4x4 | GWS 5x3 | GWS 4,5x4 | ||
| LiPo | 2S | 2S | 2S | 2S | ||
| Voltage [V] | 7,5 | 7,5 | 7,5 | 7,5 | ||
| Current [A] | 3,1 | 4,2 | 4,3 | 4,4 | ||
| Power [W] | 23,4 | 31,4 | 32,5 | 33,0 | ||
| RPM | 16658 | 13034 | 12571 | 12619 | ||
| Controller [A] | 5-7 | 5-7 | 5-7 | 5-7 | ||
| Timing [°] | 20-25 | 20-25 | 20-25 | 20-25 | ||
Parametre
| Produktový rad | A05 |
|---|---|
| Výkon (W, max. 15 s) | 35 |
| Proud na prázdno při 8,4 V | 0,3 A |
| Vnitřní odpor | 0,4 |
| Otáčky na volt | 3200 |
| Počet pólů | 12 |
| Doporučený regulátor | 4 - 7 A |
| Doporučené časování | 20° - 25° |
| Spínací frekvence | 8 kHz |
| Vnější průměr motoru | 16,6 |
| Délka [mm] | 15 |
| Montáž vrtule | Unášeč s gumičkou |
| Hmotnost [g] | 7,5 g |
| Produktový rad | A05 |
|---|---|
| Výkon (W, max. 15 s) | 35 |
| Proud na prázdno při 8,4 V | 0,3 A |
| Vnitřní odpor | 0,4 |
| Otáčky na volt | 3200 |
| Počet pólů | 12 |
| Doporučený regulátor | 4 - 7 A |
| Doporučené časování | 20° - 25° |
| Spínací frekvence | 8 kHz |
| Vnější průměr motoru | 16,6 |
| Délka [mm] | 15 |
| Montáž vrtule | Unášeč s gumičkou |
| Hmotnost [g] | 7,5 g |









