A30-12 XL V4 kv700
A30-12 XL V4 kv700
Motor pro 3D akrobaty třídy 30E a větroně do 3 kg viac
Kód produktu: 15716108 Doprava a platba
104,99 EUR s DPH
A30-12XL V4
Popis výrobku a vlastnosti
Střídavé motory řady A30 generace V4 mají zvýšenou účinnost. Díky novému krytu zadního ložiska a vylepšenému ventilátoru bylo dosaženo vyšší účinnosti a oproti předchozí řadě se zlepšila trvalá zatížitelnost.
Motor je vhodný pro pohon akrobatické modely i větroně. Nejlepší výsledky dostanete se čtyřčlánkovým akumulátorem.
Alternativní pohon pro větroně do ~3,5 kg: Ae14x8, 3S Lipo, 47A

Obsah balení
Motor, unašeč vrtule, montážní kříž a spojovací materiál
Parametre
| Produktový rad | A30 |
|---|---|
| Výkon (W, max. 15 s) | 650 |
| Proud na prázdno při 8,4 V | 1,5 A |
| Vnitřní odpor | 0,034 Ohm |
| Otáčky na volt | 700 |
| Počet pólů | 14 |
| Počet závitů | 12 |
| Doporučený regulátor | 55 - 70 A |
| Doporučené časování | 20° - 25° |
| Spínací frekvence | 8 kHz |
| Vnější průměr motoru | 37,2 mm |
| Délka [mm] | 45 mm |
| Průměr hřídele [mm] | 5 mm |
| Montáž vrtule | Kleštinový unášeč s maticí |
| Hmotnost [g] | 177 g |
| Produktový rad | A30 |
|---|---|
| Výkon (W, max. 15 s) | 650 |
| Proud na prázdno při 8,4 V | 1,5 A |
| Vnitřní odpor | 0,034 Ohm |
| Otáčky na volt | 700 |
| Počet pólů | 14 |
| Počet závitů | 12 |
| Doporučený regulátor | 55 - 70 A |
| Doporučené časování | 20° - 25° |
| Spínací frekvence | 8 kHz |
| Vnější průměr motoru | 37,2 mm |
| Délka [mm] | 45 mm |
| Průměr hřídele [mm] | 5 mm |
| Montáž vrtule | Kleštinový unášeč s maticí |
| Hmotnost [g] | 177 g |















