A20-10 XL Competiton kv1220
A20-10 XL Competiton kv1220
Zakrytovaný motor s oběžným pláštěm pro větroně do 1,4 kg, pro 3SLiPo Více
Kód produktu: 10109594 Doprava a platba
Zakrytovaný motor s oběžným pláštěm pro větroně do 1,4 kg, pro 3SLiPo Více
Kód produktu: 10109594 Doprava a platba
A20-10 XL Competiton kv1220
Popis výrobku a vlastnosti
Motory řady A20-Competition byly vyvinuty speciálně pro úzké trupy větroňů. Jedná se o lehké, výkonné zakrytované motory s oběžným pláštěm s vysokým točivým momentem a účinností. Nepotřebují převodovku a mají široké spektrum použití. Motory A20 Competition jsou kompletně uzavřené, mimo hřídele nemají vně žádné pohyblivé části! V kombinaci s kabely vystupujícími zadní částí se tak nechají zastavět i do nejužších trupů. Díky vnitřnímu ventilátoru, dvojitým kuličkovým ložiskům a výměnné 5 mm hřídeli jsou motory účinné a robustní.
Tento moderní motor s hmotností pouhých 104 g se hodí pro modely větroňů do hmotnosti 1,4 kg. Bez problémů se dá použít také pro sportovní motorové modely s úzkým nosem do hmotnosti cca 900 g.
Obsah dodávky
1x A20-10 XL Competiton kv1220
Doporučení k pohonu
| A20-10 XL Competiton kv1220 | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Artikel-Nr.: 10109594 | |||||
| Vrtule | APC 10x5 | APC 7x5 | ACC Z 9x7 | ACC Z 10x5 | FALCON 11x6 |
| LiPo | 3S | 4S | 3S | 3S | 3S |
| Napětí [V] | 11,3 | 15 | 11,3 | 11,3 | 11,3 |
| Proud [A] | 21,1 | 15,7 | 21,8 | 20,1 | 23,8 |
| Výkon [W] | 238 | 236 | 245 | 227 | 270 |
| Otáčky | 10031 | 14642 | 9958 | 10220 | 9611 |
| Regulátor [A] | 20-25 | 30 | 20-25 | 20-25 | 30 |
| Časování [°] | 20-25 | 20-25 | 20-25 | 20-25 |
20-25 |
| Výrobní řada | A20 Competition |
|---|---|
| Proud na prázdno při 8,4 V | 1,7 A |
| Vnitřní odpor | 0,046 Ohm |
| Otáčky na volt | 1220 |
| Počet pólů | 14 |
| Počet závitů | 10 |
| Doporučený regulátor | 20 - 30 A |
| Doporučené časování | 20° - 25° |
| Spínací frekvence | 8 kHz |
| Vnější průměr motoru | 31,5 mm |
| Délka [mm] | 44 mm |
| Průměr hřídele [mm] | 5 mm |
| Hmotnost [g] | 104 g |
| Výrobní řada | A20 Competition |
|---|---|
| Proud na prázdno při 8,4 V | 1,7 A |
| Vnitřní odpor | 0,046 Ohm |
| Otáčky na volt | 1220 |
| Počet pólů | 14 |
| Počet závitů | 10 |
| Doporučený regulátor | 20 - 30 A |
| Doporučené časování | 20° - 25° |
| Spínací frekvence | 8 kHz |
| Vnější průměr motoru | 31,5 mm |
| Délka [mm] | 44 mm |
| Průměr hřídele [mm] | 5 mm |
| Hmotnost [g] | 104 g |













