A30-12 L V4 kv1000
A30-12 L V4 kv1000
Motor pro motorové modely do 1,4 kg a větroně do 2,2 kg, pro 3S LiPo viac
Kód produktu: 15716114 Doprava a platba
Motor pro motorové modely do 1,4 kg a větroně do 2,2 kg, pro 3S LiPo viac
Kód produktu: 15716114 Doprava a platba
A30-12 L V4 kv1000
Popis výrobku a vlastnosti
Malé a lahké motory A3 se nabízí ve čtyřech velikostech (S, M, L, XL). Motory jsou určeny pro napíjení 3 S nebo 4s LiPol. Provedení V4 má vylepšený integrovaný ventilátor a kvalitní kuličková ložiska, což zvyšuje účinnost a odolnost motoru a rozšiřuje možnosti jeho použití. Motory Hacker A30 jsou určené pro motorové modely, kluzáky, paraglidery a 3D modely.
Tento moderní motor s hmotností pouhých 143 g se hodí pro motorové modely do 1,4 kg a modely větroňů do hmotnosti 2,2 kg.
Obsah dodávky
1x A30-12 L V4 kv1000 s příslušenstvím
Doporučení k pohonu
| A30-12 L V4 kv1000 | ||
|---|---|---|
| Artikel-Nr.: 15716114 | ||
| Vrtule | APC 12x6 | ACC 12x8 |
| LiPo | 3S | 3S |
| Napětí [V] | 11,1 | 11,1 |
| Proud [A] | 47 | 49 |
| Výkon [W] | 523 | 559 |
| Otáčky | 8869 | 8830 |
| Regulátor [A] | 55-70 | 60-70 |
| Časování [°] | 20-25 | 20-25 |
| Produktový rad | A30 |
|---|---|
| Výkon (W, max. 15 s) | 500 |
| Proud na prázdno při 8,4 V | 1,8 A |
| Vnitřní odpor | 0,03 Ohm |
| Otáčky na volt | 1000 |
| Počet pólů | 14 |
| Doporučený regulátor | 55 - 70 A |
| Doporučené časování | 20° - 25° |
| Spínací frekvence | 8 kHz |
| Vnější průměr motoru | 37,2 mm |
| Délka [mm] | 40 |
| Průměr hřídele [mm] | 5 mm |
| Montáž vrtule | Kleštinový unášeč s maticí |
| Hmotnost [g] | 143 g |
| Produktový rad | A30 |
|---|---|
| Výkon (W, max. 15 s) | 500 |
| Proud na prázdno při 8,4 V | 1,8 A |
| Vnitřní odpor | 0,03 Ohm |
| Otáčky na volt | 1000 |
| Počet pólů | 14 |
| Doporučený regulátor | 55 - 70 A |
| Doporučené časování | 20° - 25° |
| Spínací frekvence | 8 kHz |
| Vnější průměr motoru | 37,2 mm |
| Délka [mm] | 40 |
| Průměr hřídele [mm] | 5 mm |
| Montáž vrtule | Kleštinový unášeč s maticí |
| Hmotnost [g] | 143 g |















