A50-14 S V4 kv425
A50-14 S V4 kv425
5-6S elektromotor A50-14 S V4 kv425 kv365 pro 3D modely kategorie 60E a větroně do 8 kg viac
Kód produktu: 15726838 Doprava a platba
5-6S elektromotor A50-14 S V4 kv425 kv365 pro 3D modely kategorie 60E a větroně do 8 kg viac
Kód produktu: 15726838 Doprava a platba
Elektromotor A50-14 S V4 kv425
Střídavé motory řady A50 generace V4 mají zvýšenou účinnost. Díky novému krytu zadního ložiska a vylepšenému ventilátoru bylo dosaženo vyšší účinnosti a oproti předchozí řadě se zlepšila trvalá zatížitelnost.
Popis výrobku a vlastnosti
Moderní motor A50-14 S V4 kv425 s optimalizovanou hmotností pouhých 345 g je ideální pro motorové modely do 4 kg a větroně do 8 kg.
Hřídel motoru má průměr 6 mm, motor je určený pro přední i zadní montáž a příslušenství obsahuje oba unašeče a montážní kříž.
Zejména u akrobatických modelů používejte vhodné vrtule a nepřekračujte povolené zatížení.
Použití
| A50-14 S V4 kv425 | ||
|---|---|---|
| Artikel-Nr.: 15726838 | ||
| Vrtule | Xoar 16x10 | Xoar 15x10 |
| LiPo | 5S | 6S |
| Napětí [V] | 19 | 23 |
| Proud [A] | 58 | 62 |
| Výkon [W] | 1117 | 1420 |
| Otáčky | 6988 | 8413 |
| Regulátor [A] | 70-80 | 70-80 |
| Časování [°] | 20-25 | 20-25 |
Příklad instalace - OMP Hobby 60" Edge 540 ARF
A50-14 S V4 kv425 + Falcon 16x10 + Hacker Power-X 6s 3800mAh + JETI Mezon EVO 80 BEC

Obsah balení
Motor, unašeče vrtule pro přední a zadní montáž, montážní kříž a spojovací materiál
| Produktový rad | A50 |
|---|---|
| Výkon (W, max. 15 s) | 1250 |
| Proud na prázdno při 8,4 V | 1,5 A |
| Vnitřní odpor | 0,021 Ohm |
| Otáčky na volt | 425 |
| Počet pólů | 14 |
| Počet závitů | 14 |
| Doporučený regulátor | 70 - 90 A |
| Doporučené časování | 20° - 25° |
| Spínací frekvence | 8 kHz |
| Vnější průměr motoru | 48,7 mm |
| Délka [mm] | 52,2 |
| Průměr hřídele [mm] | 6 mm |
| Montáž vrtule | Kleštinový unášeč s maticí |
| Hmotnost [g] | 345 g |
| Produktový rad | A50 |
|---|---|
| Výkon (W, max. 15 s) | 1250 |
| Proud na prázdno při 8,4 V | 1,5 A |
| Vnitřní odpor | 0,021 Ohm |
| Otáčky na volt | 425 |
| Počet pólů | 14 |
| Počet závitů | 14 |
| Doporučený regulátor | 70 - 90 A |
| Doporučené časování | 20° - 25° |
| Spínací frekvence | 8 kHz |
| Vnější průměr motoru | 48,7 mm |
| Délka [mm] | 52,2 |
| Průměr hřídele [mm] | 6 mm |
| Montáž vrtule | Kleštinový unášeč s maticí |
| Hmotnost [g] | 345 g |











