JETI Mezon EVO 80 BEC
JETI Mezon EVO 80 BEC
Střídavý regulátor JETI Mezon pro 80 A s BEC viac
Výrobca: JETI ModelKód produktu: JME-080-B Doprava a platba
Střídavý regulátor JETI Mezon pro 80 A s BEC viac
Výrobca: JETI ModelKód produktu: JME-080-B Doprava a platba
MEZON EVO 80 BEC
Popis výrobku a vlastnosti
2 - 12S LiPo brushless regulátor s telemetrií DUPLEX EX a BEC obvodem 5 - 8,4 V. Regulátor skvěle doplňuje náš motor Hacker A50-16 S V4 kv365.
Řada regulátorů MEZON EVO staví na osvědčených základech řady MEZON PRO.
Hlavní přednosti této řady jsou účinné chlazení, kompletní telemetrie, governor a F3A mód.
Regulátory MEZON EVO mají hliníkovou krabičku (kromě typů LMR), která pomáhá s efektivním odvodem tepla.
Průvodce nastavením pomáhá uživateli intuitivně a rychle nastavit regulátor z pohodlí menu vysílače JETI Duplex.
MEZON EVO 80 BEC je zcela univerzální regulátor pro modely letadel, vrtulníků, lodí i vozidel pro uživatele nejen vysílačů JETI Duplex, ale i ostatních RC systémů.
Vlastnosti
- úplná EX telemetrie (napětí, proud, kapacita, otáčky, teplota atd.)
- konfigurace zařízení komunikací EX Bus z vysílače JETI Duplex
- přesný governor a plná podpora modelů helikoptér
- F3A mód pro akrobatické modely
- nastavitelná brzda s rekuperací energie zpět do akumulátoru
- výkonný nastavitelný spínaný BEC
- vysoký rozsah napájení 2 - 12 Lixx (max. 51V)
- možnost nastavení obousměrného chodu motoru
- aktivní proporcionální brzda
- efektivní způsob chlazení
- kompaktní rozměry
- uživatelsky intuitivní průvodce rychlého zprovoznění regulátoru pomocí funkce „Rychlé nastavení“
- volný přístup k plným možnostem programování regulátoru v „Expertním módu“ pro maximální využití možností pohonu a výkonu modelu
Obsah dodávky
1x regulátor JETI MEZON EVO 80 BEC
| Trvalý proud | 80 A |
|---|---|
| Vstupní napětí | 6 - 51 V |
| LiPo počet článků | 2 - 12 |
| LiFe počet článků | 2 - 14 |
| BEC/OPTO | BEC |
| BEC napětí | 5,0 - 8,4 V |
| BEC proud | 15 A / 30 A (1 s) |
| Telemetrie | Jeti DUPLEX EX |
| Délka [mm] | 85 |
| Šířka [mm] | 28 |
| Výška [mm] | 25 |
| Hmotnost [g] | 120 |
| HV | ano |
| Trvalý proud | 80 A |
|---|---|
| Vstupní napětí | 6 - 51 V |
| LiPo počet článků | 2 - 12 |
| LiFe počet článků | 2 - 14 |
| BEC/OPTO | BEC |
| BEC napětí | 5,0 - 8,4 V |
| BEC proud | 15 A / 30 A (1 s) |
| Telemetrie | Jeti DUPLEX EX |
| Délka [mm] | 85 |
| Šířka [mm] | 28 |
| Výška [mm] | 25 |
| Hmotnost [g] | 120 |
| HV | ano |






