A40-10L V2 Glider kv500
A40-10L V2 Glider kv500
Motor s prodlouženou hřídelí pro větroně do 5,5 kg viac
Kód produktu: 97826704 Doprava a platba
146,99 EUR s DPH
A40-10L V2 Glider kv500
Popis výrobku a vlastnosti
Výkonný a snadno zabudovatelný pohon pro modely větroňů do hmotnosti 5,5 kg. Motor typu Gilder má dlouhou volnou hřídel o průměru 5 mm, kterou lze snadno vysunout a rychle tak přeměnit model na čistý větroň. Prodloužení hřídele již obsahuje potřebné opěrné ložisko. Pohon se snadno osadí a nabízí dobrý výkon. Je dobrou volbou pro modeláře, kteří potřebují pro svůj model nenápadný pohon.
Tento lehký špičkový motor s hmotností pouhých 302 g se výborně hodí do větroňů do 5,5 kg.
Použití:
| A40-10L V2 Glider kv500 | ||
|---|---|---|
| Artikel-Nr.: 33726616 | ||
| Vrtule | ACC 17x11 | ACC 15x8 |
| LiPo | 4S | 5S |
| Napětí [V] | 14,8 | 18,5 |
| Proud [A] | 59 | 50 |
| Výkon [W] | 875 | 925 |
| Otáčky | 5800 | 7750 |
| Regulátor [A] | 70-80 | 70-80 |
| Časování [°] | 20-25 | 20-25 |
Obsah balení:
1x A40-10L V2 Glider kv500, příslušenství pro montáž a unášeč vrtule
Parametre
| Produktový rad | A40 Glider |
|---|---|
| Výkon (W, max. 15 s) | 1100 |
| Proud na prázdno při 8,4 V | 1,7 A |
| Vnitřní odpor | 0,03 Ohm |
| Otáčky na volt | 500 |
| Počet pólů | 14 |
| Doporučený regulátor | 70 - 80 A |
| Doporučené časování | 20° - 25° |
| Spínací frekvence | 8 kHz |
| Vnější průměr motoru | 41,7 mm |
| Délka [mm] | 111,3 mm |
| Průměr hřídele [mm] | 5 mm |
| Montáž vrtule | Trámec pro sklopnou vrtuli, Unášeč s centrální maticí |
| Hmotnost [g] | 302 g |
| Produktový rad | A40 Glider |
|---|---|
| Výkon (W, max. 15 s) | 1100 |
| Proud na prázdno při 8,4 V | 1,7 A |
| Vnitřní odpor | 0,03 Ohm |
| Otáčky na volt | 500 |
| Počet pólů | 14 |
| Doporučený regulátor | 70 - 80 A |
| Doporučené časování | 20° - 25° |
| Spínací frekvence | 8 kHz |
| Vnější průměr motoru | 41,7 mm |
| Délka [mm] | 111,3 mm |
| Průměr hřídele [mm] | 5 mm |
| Montáž vrtule | Trámec pro sklopnou vrtuli, Unášeč s centrální maticí |
| Hmotnost [g] | 302 g |













